Příslušenství k zahradnímu stanu

Praktický čánek o zahradních stanech

Pořídili jste si párty stan a chcete jeho možnosti co nejvíce rozšířit? Pokud ano, je dnes možné pořídit i celou řadu příslušenství k párty stanům. Na to je dobré hledět už ve chvíli, kdy konkrétní stan vybíráte. Jedině tak si můžete být jisti, že daných možností bude více než dost a že s vaším modelem budou stoprocentně kompatibilní. Pojďme se tedy podívat na co, co je k dispozici.

Přispějte k lepší ochraně pře nepřízní počasí

Primárně dnes mohou zahradní párty stany sloužit k tomu, aby vás ochránili před sluncem, stejně jako před menším nebo silnějším deštěm. To ale určitě není jediný jejich účel použití. Stejně tak vás mohou ochránit také před silnějším větrem. Zajistit to mohou boční stěny k párty stanům. Ty jsou ideální možností, jak z na první pohled obyčejného altánu vytvořit krytý prostor pro sebe, ale i pro vaše hosty. Ve většině případů jsou dané boční stěny vyrobeny ze stejné tkaniny, která je odolná i proti případnému dešti. Použití je jednoduché, jelikož stačí stěny jenom přichytit ke konstrukci. Jelikož je u většiny z nich i okno, nemusíte se bát nepříjemného tmavého prostředí.

Pořádejte párty až do nočních hodin

Je jedno, kdy se rozhodnete pozvat své hosty na nezapomenutelné grilování. Problémem nemusí být ani to, pokud se vše odehraje až během večera a noci. V takovém případě přijde vhod osvětlení k párty stanům. To dnes rozhodně patří mezi nejvyužívanější příslušenství, se kterým se dnes na trhu můžete setkat. Nejvyužívanějším řešením jsou dnes takzvané světelné kabely. Ty můžete jednoduše natáhnout na celou konstrukci a zapojit do elektrické sítě. LED diody nabídnou velké množství příjemného teplého či studeného světla, stejně jako dobrý výkon i nízkou spotřebu elektřiny. Určitě to ale není jediné řešení, jelikož k dispozici mohou být třeba i různé LED lucerničky – třeba v několika barvách.

Chraňte sebe i své hosty před hmyzem

Také je součástí vašeho pobytu na zahradně bohatě obložená jídelní tabule? Pokud ano, potom zcela určitě víte, že velmi výrazně přitahuje různých hmyz, převážně potom vosy a mouchy. Jak se chránit před nimi? Ani to nemusí být nic složitého. Stačí použít praktické moskytiéry. I ty patří mezi vyhledávaná příslušenství k párty stanům. Jejich pozitivem jsou jak příznivé ceny, tak samozřejmě také jednoduché použití a hlavně dokonalá funkčnost. Od prvního dne jejich použití uvidíte, jak skvěle se bude stolovat i vám.

Zaměřte se na správnou úschovu, či možné náhradní díly

Na co je dobré se při výběru také zaměřit? Určitě to budou náhradní díly, díky kterým můžete snadno opravit případné problémy, které vzniknou špatným použitím stanu. Dnes v podstatě není problém koupit a najít jakýkoliv díl. Zapomínat ale nesmíte ani na možnost jednoduchého transportu, nebo uložení. Zde pomohou přenosné tašky. Do nich daný stan jednoduše a rychle umístíte a můžete ho pohodlně přenést na požadované místo. Stejně tak ho v tašce také bezpečně uložíte na požadované místo. Ideální je samozřejmě místo suché, aby nehrozilo plesnivění stanu.


Doporučujeme

Kvalitní zahradní stany od kokiskashop.cz

Zahradní stan 3 x 3 m
+ 4 bočnice

Zahradní stan pro ochranu před přímým slunečním zářením a mírným letním deštěm.

Zahradní stan 3x3 nůžkový
+ 2 boční stěny

Zahradní stan s dvěmi bočnicemi - jedna s oknem a jedna s plnou výplní.

Zahradní párty stan 3x6
terakota, nůžkový

Zahradní stan pro ochranu před přímým slunečním zářením a mírným letním deštěm.